Dlho sme hľadali kostol, ktorý by nám vyhovoval. S časového hľadiska a ja na vzdialenosť, lebo s dvoma malými deťmi tieto dve veci sú dosť dôležité. Konečne sme našli miesto, kde sa páči nám všetkým. Je to kostol, kde Lukáško bude navštevovať škôlku od septembra Christ the King. (V USA špeciálne na juhu, sú prevážne všetky škôlky v kostoloch). Dnes páter Craig rozprával, aké je dôležité byť v kontakte s Bohom čítaním Písma a v kontakte s ľuďmi s kostola a ako Vaša viera môže rásť a prejavovať sa navonok. Ak chceme byť kresťania, ktorý chcú pomáhať, musíme najskôr spoznať Boha (v toho koho sme uverili). Craig to vysvetľuje jednoduchým trojuholníkom. UP, IN, OUT. To znamená byť v spojení s Kristom UP, spolu s ostatnými kresťanmi IN a potom môžete ísť a evanjelizovať OUT.

 Jeho celú kázeň  si môžete vypočuť  TU.

Ak chcete začať čítať bibliu online je viacero nápomocných stránok:  www.biblia.sk, www.modlitba.sk .

Taktiež si môžete nechať posielať každý deň čítanie na telefón alebo na  tejto stránke  začať každodenný plán čítania.

Je veľa spôsobov ako oslavovať Boha a toto je jeden z nich. Boh je úžasný a dáva môjmu životu zmysel a všetky požehnania čo potrebujem. To že mám úžasného manžela o ktorého sa môžem vždy oprieť, zdravé deti,super rodinu na Slovensku a priateľov za to vďačím Jemu. 

Prajem Vám krásny týždeň.

Related Posts

4 thoughts on “Nedeľná chvála

 1. Ahoj Lenka, veľmi rada chodím na tvoju stránku, vyžaruje takú pozitívnu energiu ..
  ps. stránku som našla úplne náhodou.. a odvtedy sa veľmi rada pozriem čo je tu nového a zaujímavého.. je super, len tak dalej

 2. Peti dakujem pekne. Velmi si ma potesila.
  Bude velmi rada ked mi posles receptik, co si spominala v druhom komentare, vyskusame a zaradim ho do overenych receptov. Tesim sa, ze sa ti stranka paci.
  Pekny den
  Lenka

 3. Ahoj Lenka, určite ti tých mojich pár overených receptov pošlem :)… len keby som si ten rok nezmýlila.. no čo už, niekedy skôr konám ako čítam :D… Prajem tebe i rodinke krásny deň :))

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *