Som mama 6 ročného Lukáška a 4 ročnej dcéry Nadinky. Myslím si, že mamy sú všade rovnaké, či žijú na Slovensku, alebo v zahraničí. Chcela by som sa s Vami podeliť o radosti a krásy materstva a všetkého okolo nás. Ďakujem za návštevu na mojom blogu a rada privítam komentáre, postrehy a návrhy.Kontaktujte ma mailom na lenka@slovakmama.com  alebo pridajte komentár pod článok. Ďakujem.

This blog is for all moms. I think moms are the same in Slovakia as well as abroad. They have the same problems, joy, and worries. I would like to share all that with you. I am a Slovak mom and have lived 8 years in the USA. I have a 6 year old son Lukas and 4 year  old baby girl Nadia. Thank you for visiting and feel free to post comments or ideas on my blog. 

My other blog is about saving money and coupons Savingsblogs.
If you looking for Foreign Language Nanny, here is usefull website Foreignlanguagesitter.

 

 

2 Comments on O MNE

 1. Zuzana says:

  Ahoj Lenka,

  Velmi a mi paci Tvoj napad pre mamy v usa a taktiez napad s plastelinou. Ponukam ti moznost navstevy mojho webu- som slovakmama zijuca v Belgicku :) a hoci je moj syn uz takmer dospely, aj on sa rad zahra pripravou tradicnych slovenskych medovnikov pred sviatkami.

  Prajem vela uspechov s webom, detmi aj vsade okolo :)

  • Lenka says:

   Zuzka stranku mas nadhernu. Super recepty urcite nieco vyskusam.

   Prajem taktiez vsetko len to naj v pracovnom a osobnom zivote a vela inspiracie.

   Lenka

Leave a Reply