Related Posts

6 thoughts on “Zoznam receptov na Slovakmame

  1. Priebezne budem recepty doplnat. Kliknutim na nazov sa Vam otvori recept. Recepty mozete najst na pravej strane pod obrazkom mojich drobcov.

  2. Óooh, Lenka to je inšpirácia! A ja čo ma varenie baví, lebo už nemusím variť každý deň, tak usilovne dolujem nejaké best of recepty našej rodiny-máme radi lotrinský koláč na slano-quiche, zapečený encián v lístkovom ceste a koláčiky -brownies…často varím podľa českého časopisu Apetit a majú túto @adresu: http://www.apetitonline.cz a tiež podľa Marthy Stewart-tú mám najmä na koláčiky.

  3. Prosim Iva posli mi ten recept na ten slany kolac, rada by som ho urobila. Dakujem za tip urcite pozriem Apetit, Martha Stewart je super vsetky tie dekoracie a varenie. Dakujem

  4. Lenka, tu je recept http://www.apetitonline.cz/recepty/230-slany-kolac-lotrinska-quiche.html, ale náplň obmieňam, čo chladnička a chute dávajú napr.uvarenú brokolicu, mrazenú zeleninu, kukuricu, po troche čerstvého špenátu, alebo rucoly. Niekedy cesto nahradím lístkovým a je to veľmi rýchla večera. Ako prílohu najčastejšie robím trochu čerstvého šalátu a zemiakovú kašu. Ale nemusí byť.To kuracie som robila aj včera a syn sa oblizoval až za ušami.Mňam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *