Vo štrvtok letím s deťúrencami na Slovensko na 5 týždňov. Takže nebudem prispievať na blog tak často, ako doteraz. Ale určite si nájdem čas a napíšem nejaký dobrý maminkin recept. Malý sa už teší na baby a ja na ten pocit byť naspäť v spomienkach na detsvo a veci s tým súvisiace. Asi to poznáte, keď prídete k rodičom: posteľ na ktorej ste spávali, voňa kvetov v záhrade, kohút ktorý nás vždy zobúdza každé ráno na chate. Všetky tie veci, ktoré Vám pripomínajú domov.
Tak mi držte palce, aby som ten let s tými mojimi deťmi prežila a štastne sme docestovali. Ozvem sa a dúfam, že budem mať čas sa s Vami podeliť s mojimi pocitmi, čo sa zmenilo a čo nie na Slovensku mojimi očami za posledného polroka, čo som tam nebola. Ak máte nejaký dobrý recept alebo nápad a chceli by ste sa s ním podeliť, pošlite mi email, veľmi rada ho uverejním.

I will be not on my blog that often in May. We are flying to Slovakia but I will be back. In June our series about couponing adventure start over again. I am looking forward to show you more saving tips. If you have some good recipe, idea or just want to write me something please leave comment or write me email.

Leave a Reply