Takže, do súťaže o  Cover Girl sa môže zapojiť každý, kto mi zanechá komentár  na tému ktoré ročné obdobie máte najradšej a prečo.

Víťazovi bude poslaná odmena 1 make up puder Cover girl. Vylosovanie bude na budúci týždeň v piatok 9.4.2010.

(Ak chcete zanechať komentár k článkom na mojom novom blogu, musíte kliknúť na daný článok a otvorí sa Vám nové okno, kde  je miesto na Váš názor.)

Related Posts

7 thoughts on “Súťaž o make up Cover Girl

 1. Milá Lenka, tak medzi pečením veľkonočných dobrôt a šúrovaním kúpelne, ti rýchlo napíšem ako to je s mojími ročnými obdobiami. Užívam si všetky, a som rada, že žijem v pásme kde sa striedajú 4. Leto je krásne svojimi farbami, divokosťou zelene, výletmi s rodinou, grilovanou zeleninkou či mäskom …, preskočím jeseň, zima to sú Viáááánoccéé a horúci čaj, kakao so šľahačkou, stále zapálené sviečky, vôňa mandariniek, u nás nastáva väčšinou také spomalenie, stretávanie sa s priateľmi pri večeri, lyžovanie …, jar tá je stále očakávaná, najmä tento rok, lebo zima nie a nie oddísť, vtedy sa mi žiada všetko vyčistiť – v byte, v práci, je taká očisťujúca a svieža. Jar to je sadenie byliniek na balkón, zahájenie každotýždňovej sobotňajšej návštevy trhu s mojou sestrou a nevynecháme našu taliansku kaviarničku s výbornou kááávoou. A moja best of -Jeseň – ja som taká nostalgická a jeseň, mi robí dobre. Je taká mäkká, farby moje obľúbené- lesy milujem, huby, teplé dažde, výchádzky s mojim milovaným, a keď sa pridajú naše už teen deti – tak som najšťastnejšia. Tak Lenka, dúfam, že si to vydržala. Pekné Veľkonočné sviatky. Ivana

 2. Ahoj Leni.
  Milujem neskorú jar a skorú jeseň.
  Nesedí mi dlhá zima – november a december prežívam len vďaka prípravám na advent a Vianoce, ale v januári a februári je so mnou už na nevydržanie:)
  V marci začínam žiť a do júna fungujem na 130%:) Energiu nasávam každým novorozkvitnutým kvetom a zo dňa na deň zelenšou trávou.
  Horúce leto je pre mňa obdobím útlmu, som v udržiavacom režime ako moja záhradka a obe máme v tom čase rovnakú prioritu – prežiť bez vypálenia (ja viac vnútorného, záhrada samozrejme vonkajšieho:).
  Na konci augusta a v septembri opäť ožívam. Milujem jesennú atmosféru, farby, ktoré sú po lete oveľa sýtejšie a pre mňa teplejšie, než ktorékoľvek iné. Mám rada všetky tie upratovaco-odkladacie činnosti, ktoré mi naznačujú, že čosi zažité už končí, aby po nevyhnutnej prestávke sa niečo nové znova mohlo narodiť.
  Je apríl, jar sa rozbieha už aj u nás a ja opäť naberám rýchlosť:))

 3. Ahoj Lenka,
  ja mám najradšej vždy to ročné obdobie, ktoré práve prebieha. Určite to tak nie je nadarmo, že sa pravidelne striedajú, keby bolo stále teplo alebo stále zima, bola by to strašná nuda. Takže vždy v zime sa radujem, keď nám krásne nasneží a potom sa zase na jar teším, ako sa sniežik roztopí a všetko sa začne zelenať. Následne mi príde vhod, keď je v lete super teplúčko a práve keď už mám horúčav dosť, tak príde jeseň, krásna a farebná.

 4. Mám rada jar, keď sa konečne začne príroda prebúdzať zo zimného spánku, teším sa, keď nájdem v prírode rozkvitnuté prvé jarné kvietky, zbožňujem hyacinty a magnólie a hlavne sa teším, že už budeme môcť pokračovať s prácami na našom domčeku, aby sme sa doň konečne tento rok snáď aj presťahovali…

 5. ja mám najradšej jar. Už nie je zima a ešte nie je zas strašné teplo. Ale inak v každom ročnom období je krása. Na jeseň sa rada pozerám na farebnú prírodu, ktorá sa pomaly mení na čistobielu. A potom na jar – toľko zelene. No a k letu patrí slnko a voda.

 6. Ako tu už spomínala Gabi,presne ako ona, aj ja milujem neskorú jar a skorú jeseň.To sú dve najúžasnejšie obdobia v roku,teda aspoň pre mňa určite:o)Neskorá jar preto,že už je to prebúdzanie po depresívnej zime v plnom prúde,všetko už je zelené a krásne rozkvitnuté.Vonku je teplo tak akurát a tropické horúčavy väčšinou ešte nehrozia:o)A skorá jeseň je také pomaly ustupujúce leto,kedy je ešte stále príjemne teplúčko,ale už nie horúco a všetko naokolo už začína mať krásny,typický jesenný charakter.A presne toto milujem na týchto dvoch obdobiach v roku:o)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *