340Určite aj Vy máte obdobie, kedy sa cítite na nič, kedy Vás Vaše pocity a obavy zahltia celého. Cítite vnútorný nepokoj, nevôľu a veľakrát zhnusenie zo seba samých. Neviem ako Vy ale ja sa dokážem veľa krát prekvapiť, ako reagujem na určité situácie. Za všetkým týmto je Zlý, ktorý sa nás snaží odpútať od Boha. V týchto tažkých chvíľach, je potrebné sa kajať, poprosiť Boha o odpustenie a začať znova. “Prehodiť” si pásku v našej hlave ( nezaoberať sa dookola s našim problemom, riešiť samých seba a iných ) ale sústrediť sa na Boha. On má pre každého  na Zemi poslanie. A keď ho objavíme a začneme realizovať, tak život bude plný radosti a vnútorného pokoja.

Na tejto fotke z Guatemaly mala byť sopka a krásny výhľad na krajinu. Kvôli hustej hmle sme videli len to, čo je na obrázku. Tak je to veľa krát aj s nami, kvôli našim pocitom a trápeniam veľa krát nedokážeme vidieť  to  nádherné, čo má Boh pripravené pre nás.

Prajem Vám tento týždeň veľa krásnych zážitkov s Bohom a jeho stvorením.

2 Comments on Nedeľná minútka

  1. Letitia says:

    Krásne. Veru, je to pravda, často sú to naše myšlienky (=klamstvá zlého), čo nám bráni vidieť nádheru, ktorú nám Boh pripravil. Tiež často prežívam niečo podobné… a vždy pomôže, keď mi niekto pripomenie, aby som si “prehodila pásku”. Vďaka, že tentoraz si to bola ty. 🙂

    • Lenka says:

      Rado sa stalo. Ako krestania je potrebne aby sme sa povzbudzovali navzajom. Lebo Boj je laska a chce aby sme mali radost a lasku nie strach a vycitky. On je viac ako nase hriechy a viera v neho nas robi jeho detmi.Ked si toto uvedomime tak nas zivot je plnohodnotny a plny nadeje.

Leave a Reply