Cez víkend som bola bez detí, tak som robila poriadky a moja kámoška Magda ma inšpirovala a hlavne pomohla s maľovaním našej malej herne. Táto izba bola nevyužitá, tak konečne tam niečo je. Ako viete som veľmi nekreatívny tip a hlavne moje dekoračné zmysly sú na bode mrazu. V dome bývame už 3 roky a stále to tu vyzerá ako keby sme sa včera nasťahovali. Takže som veľmi rada, že tento prvý pokus o úpravy nášho domčeka vyšli. Magdi takto sa ti chcem, tebe a Pavlovi veľmi poďakovať za pomoc a hlavne za namaľovanie izby. Dúfam, že som okukala všetky triky a nabudúce to zvládnem aj sama. Si zlatá.
Veľmi som spokojná s nálepkami na stenu, ktoré oživia celú miestnosť. Vrelo ich odporúčam. U malej Nadinky v izbe sme dali nové záclony, nápis nad postieľku, kvetinové nálepky a malej fotku. Na budúce chcem namaľovať záchod a dať tam zopár poličiek. Veľmi rada by som sa nechala inšpirovať úpravami Vášho bývania ak máte fotky pošlite rada ich tu uverejním. Aké farby sa Vám páčia pre kuchyňu, kúpeľňu, záchod a obývačku?

2 Comments on Úprava detského kútika

 1. Gabi says:

  Velmi pekna premena! Myslim, ze najma pri zariadovani plati, ze detaily tvoria celok a vam sa ho pomocou tych detailov podarilo dotvorit priam dokonalo.
  Inak prave som c hcela napisat, ze krasne malby, ked som si precitala, ze su to nalepky, super.
  Co sa tyka mojich oblubenych farieb a miestnosti: ja som taky letnejsi typ, takze studene farby navyse v spojitosti s kupelnou, mi absolutne nesedeli a tak mame kupelnu marhulkovu, alias lososovu v kombinacii s bielou. Spalnu mame pastelovo zelenku rovnako v kombinacii s bielou, detska je plna farieb – strop je mledunko modry s nalepenymi fosforeskujucimi hvizdickami v tvare velkeho a maleho voza, tato farba potom postupuje od stropu do polovice stien, kde je prerusena tapetkou v podobe mestecka a az k podlahe pokracuje pastelova zlta. K detskej by som mala aj foto, len neviem, ako ti ich poslat, este nie som tu na blogoch taka zorientovana.

 2. Lenka says:

  Gabi, ďakujem pekne za komentár. Môžete poslať foto na môj email a ja ich uverejním ak by Vám to neprekážalo na inšpiráciu pre iných. Ďakujem
  Lenka
  mail : medisona@yahoo.com

Leave a Reply