Súťaž Chata LUNA alebo LEJA?

Ak by ste potrebovali ubytovanie na budúci rok na dovolenku alebo len oddychový víkend, mám pre Vás ponuku. Ak všetko pôjde podľa plánov, naša nová chata bude dokončená na jeseň tohoto roku. Vďaka môjmu otcovi a všetkým členom rodiny, chata sa stavia podľa plánu. Touto cestou im veľmi pekne ďakujem. Tu je zopár fotiek (Edi díky)

V pivničných priestoroch budú miestnosti na prezentácie pre firmy alebo pre rodinné oslavy. Prízemie bude klasika kuchyňa, obývačka a jedna miestnosť. Prvé poschodie bude mať 6 oddelených  izieb a najlepšia časť pre bude na druhom poschodí. Celý povaľ bude jedna veľká miestnosť, kde deti môže spať spoločne. Doteraz si pamätám, aké to bolo fain keď sme chodili na dovolenky a mali sme jednu izbu kde sme všetci rozprávali až  do rána. Momentálne máme jediný problém pracovný názov je Chata Lenka, čo je do budúcna nevyhovujúce, takže potrebujeme vymyslieť meno. Zatiaľ máme LUNA -čo je skratka pre Lukáš a Nadia alebo LEJA – Lenka a Jamie. Mne sa páči Charlotte (čo by nám pripomínala, kde sme bývali, keď sa chata stavala. Ale je to dosť dlhé a znie to “neslovensky” Takisto Carolina keďže bývame v Severnej Karolíne. Ale to mi tiež zatiaľ neprešlo. Takže ak máte nápad na nové  meno prosím pošlite mi ho cez email alebo do komentárov. Ak by ste si mali vybrať z hore uvedených, taktiež prosím hlasujte. Spomedzi komentárov a emailov vyberiem a konci Júna výhercu, ktorý získa 10% zľavu z celého pobytu pre všetkých rekreantov alebo môže uplatniť zľavu celý pobyt ZADARMO pre jednu osobu.

Taktiež stále prijímame objednávky na Chaty BARTEK. Viac info o chatách a obsadenosti môžete nájsť  TU.Related Posts

3 thoughts on “Súťaž Chata LUNA alebo LEJA?

  1. Luna je veľmi pekné meno, znie tak ukľudňujúco a súčasne je to ľahko zapamätateľné. Mňa napadlo ešte VIVA, alebo Viktória zo slova VYCTORY.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *