Určite je už aj na Slovensku  počuť zo všetkých strán Vianočná hudba a obchody Vás lákajú na “najlepšie” výpredaje všetkých čias. 

Z Vianoc mám vždy zmiešané pocity. Donedávna som ich nemala veľmi v láske, ale odkedy mám deti, tak sa to zlepšuje. Tie svetielka radosti v detských očiach, keď vidia darčeky sú neopakovateľné.

Na tieto Vianoce sa teším, lebo Nadinka je už väčšia takže, už to bude o to  radostnejšie. Dnes zdobíme stromček, pečieme cookies, popíjame jablkový cider, horúcu čokoládu a počúvame Vianočné piesne. Taka obyčajná Vianočná pohoda. Tento rok robíme všetko skôr, nech si to detská viac užijú. (Možno to aj oľutujem, keď Naďa začne strhávať ozdoby zo stromčeka.)

Ako budete prežívať Vianočné sviatky Vy? Ak máte dobré recepty na vianočné pečivo, pošlite mi prosím, rada uverejním.

Related Posts

2 thoughts on “Vianoce sa blížia

  1. Cavec, tak to ste si poriadne svihli, ja som zatial zavesila len veniec na dvere a po dome porozhadzovala par ozdob. Dnes mam v plane zamiesit cesto na perniky, nech sa aspon tyzden odlezi. ale strasne sa tesim ako bude maly reagovat na stromcek, ma rad svetielka kazdeho druhu, tak to bude isto nieco pre neho.

    Tak zatial pa

    Mata

  2. Mata, mas cas. Na Slovensku sme ozdobovali stromcek na Stedry den. Aj prve roky tu som to dodrziavala, ale povedala som si nech si to decka tento rok uziju. Som spokojna stromcek stale stoji a pekne nam tu vonia a svieti. Maly Jurko si to urcite uzije a vy s nim. Pozdrav rodinku a pekne Vianoce prajeme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *